תביעת פינוי שוכר - כיצד? 

 

 

בעלי נכסים רבים נתקלו ו/או יתקלו בעתיד במצב בו שוכר של המושכר שבבעלותם לא ישלם דמי שכירות ו/או לא יפנה את המושכר ויגרום להם לנזקים כלכליים ועגמת נפש רבה.

  

אם את/ה מבקש פינוי השוכר ולהחזיר לידיך את המושכר, פנה למשרדנו עוד היום לקבלת פתרון לפינוי שוכר.

 

משרדנו ערוך להגיש תביעות לפינוי שוכר ולפינוי מושכר בתוך 24 שעות ומתחייב כלפיך לפינוי מושכר בזמן הקצר ביותר האפשרי לפי החוק !

 

אם דאגת להבטיח את עצמך בערבים טובים ובביטחונות עומדת לך האפשרות  לגבות את חוב דמי השכירות מהשוכר ו/או הערבים של השוכר בעוד שאם לא עלה בידך לקבל ערבים ובטחונות להתחייבויות השוכר, יהיה לך קשה יותר לגבות את נזקיך מהשוכר, ברם, אל דאגה.

 

גם אם לא עלה בידך לקבל התחייבות של ערבים, משרדנו ערוך לספק לך פתרונות לגביית כספך, אך בראש ובראשונה משרדנו מציע לך פעול לפינוי השוכר ולהביא לפינוי מושכר בזמן הקצר ביותר.

 

משרדו ער לכך כי כאשר המושכר שלך מוחזק ע"י שוכר שלא משלם דמי שכירות ו/או שוכר שלא רוצה בפינוי המושכר, אתה מפסיד כסף ! לפיכך, משרדנו עומד לרשותך על מנת לעצור את ההפסד הכספי שנגרם לך מידי יום וזאת באמצעות מתן מענה מהיר לצרכיך ולפינוי השוכר הסורר לאלתר.

 

מתוך הבנה למצוקה אליה נקלעת, אנו מאפשרים לך לקיים פגישה ראשונית במשרדנו ללא תשלום, כאשר במהלכה תקבל את מלוא הנתונים הדרושים לך לצורך קבלת החלטה על אופן פינוי שוכר, כאשר אנו בטוחים כי לאחר קיום הפגישה, תיווכח לגלות כי ה"שד" אינו נורא כל כך וכי משרדנו מספק לך מערכת פתרונות איכותית, מקצועית ומהירה מאוד לפינוי מושכר.

 

למשרדנו ניסיון מוכח בתיקי פינוי מושכר רבים מאוד לרבות הליכי גבייה של דמי השכירות המגיעים לך משוכר סורר, כמו גם ההוצאות והנזקים שיגרמו לך או למושכר.

 

נקודות חשובות להליך של פינוי שוכר / פינוי מושכר:

 

 

הליך פינוי שוכר המתנהל באמצעות משרדנו, מבוצע בזמן האפשרי הקצר ביותר לפי הדין.

 

ראשית, משרדנו עומד לרשותך להגשת תביעה לפינוי שוכר בתוך 24 שעות מעת מבוקשך.

 

מועד פינוי המושכר המהיר ביותר האפשרי לפי החוק הוא בין כ- 60 ימים לכ- 90 ימים עד לפינוי שוכר ומסירת מפתחות המושכר חזרה לידיך  !

 

הליך פינוי שוכר מהמושכר כולל 2 שלבים:

 

השלב הראשון - הגשת תביעה בבית המשפט לפינוי שוכר.

 

השלב השני - ביצוע פינוי שוכר מהמושכר בהוצאה לפועל.

 

משרדנו ממליץ שלא לעשות סעד עצמי כנגד שוכר כגון כניסה למושכר ו/או ניתוק מים וחשמל. שכן מדובר בפעולה לא חוקית אשר עלולה לסרבל את התביעה לפינוי שוכר.

 

המטרה של שוכר בעייתי שלא משלם היא להאריך את תקופת פינוי המושכר, שכן בתקופה זו השוכר הסורר מתגורר במושכר ללא תשלום.

 

לשוכר שלא משלם אין יכולת ו/או רצון לעבור למושכר חלופי שכן, עליו למצוא משכיר שיסכים להשכיר לו מושכר ללא בדיקה מקיפה או במילים אחרות, עליו לחפש את הקורבן הבא.

 

לכן, חשוב להבין זאת ולקבל החלטה נכונה לפינוי שוכר. אסביר כיצד יש לקבל החלטה זו.

 

כיצד מבצעים פינוי שוכר / פינוי מושכר - מה עושים כאשר שוכר מפסיק לשלם דמי שכירות או לא מפנה את המושכר ?

 

מניסיון משרדנו, פעמים רבות המשכיר הולך שולל אחר הבטחות השוכר.

 

כך למשל, שוכר שלא שילם דמי שכירות חודש או חודשיים, מבטיח למשכיר שהנה, הוא כבר מסדיר את חוב דמי השכירות או שהשוכר מבטיח שהוא כבר מפנה את המושכר והכל יהיה בסדר.

 

המשכיר אשר חפץ להאמין שהמושכר יפונה שהכל יסתדר והוא יוכל לחזור לענייניו, משכנע את עצמו להאמין לדברי השוכר וכך מצליח השוכר לשטות במשכיר חודש או חודשיים נוספים ובמקרים של שוכר בעייתי עם ניסיון, אף יותר ולהביא לדחייה של פינוי מושכר.

 

לכן, כלל חשוב עבורך כמשכיר הוא שכאשר השוכר שלך מפסיק לשלם דמי שכירות, אל תשתהה - תקבל החלטה לפעול לפינוי שוכר !

 

המלצתנו אינה לפעול במקרה בו שוכר מאחר בתשלום ביום יומיים או במקרה בו באופן חד פעמי חזרה ההמחאה של דמי השכירות, שכן אלו מקרים שיכולים לקרות לכל שוכר, גם לטובים והאמינים שביניהם.

 

יחד עם זאת, כאשר אתה מבחין בקושי שלם דמי שכירות, בתחילה איחורים בתשלומים החודשיים ו/או בפריסת דמי השכירות החודשיים למספר תשלומים, צריכה להידלק נורת אזהרה אדומה גדולה שכן, שלב אי תשלום דמי השכירות  מצוי כבר לפתחך ואתה עומד מול שוכר סורר !

 

זהו השלב בו אתה חייב לקבל החלטה לפינוי מושכר:

בשלב הראשון, לפעול לפינוי מושכר ובכך לעצור את הנזק הכספי המצטבר שנגרם לך.

בשלב השני, לאחר פינוי מושכר ו/או במקביל לכך, לפעול לגביית הנזקים הכספיים מהשוכר.

 

הכלל החשוב ביותר בשבילך בשלב זה הוא לא להתפתות ולא לעשות כלום, שכן, פירוש הדבר הוא רווח מידי לשוכר שימשיך להתגורר במושכר מבלי לשלם ! על חשבונך !!

ההמלצה שלנו היא שתקבל החלטה טובה שבמקרה הזה היא הגשת תביעה לפינוי שוכר.

 

הגשת תביעה לפינוי מושכר היא הפתרון המהיר והנכון עבור המשכיר שנקלע לבעיה זו.

 

הגשת תביעה לפינוי שוכר / פינוי מושכר

 

הגשת תביעה לפינוי שוכר הנה הליך מקוצר שיצר המחוקק על מנת לסייע לך כמשכיר אשר נקלע למצב בו השוכר מפסיק לשלם לו ו/או מסרב לפנות את השוכר.

 

המחוקק הבין כי לא יתכן שהליך פינוי שוכר ייקח כשנה ולמעלה מכך (כפי שהיה לפני חקיקת החוק) וביצע תיקון לחוק המאפשר פינוי מושכר מהיר.

 

משרדנו ביצע ומבצע מאות תביעות לפינוי שוכר מסוג זה מאז תיקון החוק בשנת 2008 ומצליח לבצע הליך פינוי מושכר כולו בזמנים המהירים ביותר האפשריים לפי החוק וזאת אודות ליצירתיות, מקצועיות והבנת התהליך.

 

לעתים מגיעים למשרדנו לקוחות אשר ניסו לבצע בעצמם הליך של פינוי שוכר או אף ניסו לנהל תביעה לפינוי מושכר באמצעות עו"ד אחרים ללא הצלחה ו/או לא הצליחו לקדם את תביעת פינוי המושכר בצורה יעילה ומהירה ובכך הפסידו זמן יקר השווה לחודשי שכירות יקרים.

 

תביעת פינוי מושכר מתבצעת בסדר דין מיוחד שנקבע לצורך כך אשר דן רק בנושא פינוי השוכר, כלומר, לאחר שיינתן צו פינוי מושכר ניתן לדון בנושא הכספי הכולל את דמי השכירות ו/או נזקים כספיים שנגרמו למשכיר, למעשה במסגרת תביעת פינוי מושכר מפצלים את הנושא הכספי מהתביעה לפינוי שוכר כך שניתן יהיה לתבוע כספים אלה בהליך נפרד מאוחר יותר או במקביל.

 

תביעה לפינוי שוכר המבוצעת באופן מקצועי ויעיל, כפי שמבצע משרדנו, אורכת בין כ-30 ל- 60 ימים בסופם יינתן פסק דין לפינוי שוכר.

 

יחד עם זאת, אי ביצוע נכון ומקצועי של תביעת פינוי שוכר יכול להימשך זמן רב יותר ולגרום לך לחסרון כיס גדול יותר.

 

לכן, כלל חשוב נוסף עבורך הוא להבין כי למהירות של הליך הפינוי משמעות כספית גדולה עבורך !

 

נקיטת הליך הוצל"פ לפינוי שוכר / פינוי מושכר

 

 

לאחר שניתן פסק דין לפינוי מושכר, יש להוציאו אל הפועל.

 

כעת, לשם פינוי השוכר מהמושכר, עלינו לעשות שימוש בארגז הכלים שמקצה לנו לשכת ההוצאה לפועל.

 

נציין, כי הליך פינוי שוכר בהוצאה לפועל מורכב הרבה יותר מתביעה לפינוי שוכר בבית המשפט, אולם ביצוע מקצועי ויעיל של ההליך, כפי שמשרדנו מיומן לבצע, יביא לפינוי מושכר בתוך 30 יום ממועד פתיחת תיק ההוצאה לפועל.

 

במסגרת תיק ההוצאה לפועל לפינוי מושכר יש לקבל אישורים ממשטרת ישראל לסייע בפינוי שוכר וכמובן יש לקבל צו סופי לפינוי מושכר ביום הפינוי עצמו.

 

משרדנו משתף פעולה עם גורמים נוספים ומקצוענים בתחום פינוי מושכר כמו קבלן פינוי מושכר מקצועי ובכך אנו מביאים לתוצאה של הצלחה מוחלטת בכל פינוי מושכר שאנו מבצעים.

 

ככל שהליך פינוי שוכר בהוצאה לפועל לא יבוצע בסנכרון מלא של הגורמים הנדרשים לכך, לא ינתן צו פינוי ע"י רשם ההוצל"פ ! ופינוי השוכר ידחה !

 

כיצד ממשיכים לאחר שמבוצע פינוי שוכר / פינוי דייר ?

 

כעורך דין המתמחה בתחום זה, אין שמח מכותב מאמר זה למסור למשכיר את מפתחות המושכר לאחר שביצעתי את משימתי ופיניתי עבורו את השוכר הסורר מהנכס שלו.

 

חיוך של לקוח מרוצה שקיבל את מבוקשו שווה עבור משרדנו ועבורי הרבה !

 

לאחר שתושלם משימת תביעת פינוי מושכר, רצוי לבחון את האפשרויות העומדות בפניך על מנת לבצע גבייה של דמי השכירות שהפסדת ו/או הנזקים שגרם לך השוכר למושכר ו/או כל נזק נוסף.

 

כאמור, גם בעניין גביית נזקי דמי השכירות ו/או תביעת פינוי שוכר ו/או למושכר עצמו, נשמח להעניק לך שלל פתרונות יצירתיים.

 

נוכל להציע לך פתרונות טובים ובעלי סיכוי הצלחה לא מבוטלים גם אם אינך מחזיק בביטחונות או בערבים.

 

כמי שביצע עד היום מאות תביעות פינוי מושכר חשוב לי שגם אתה תחייך !

 

 

מטעמי מגבלות הכתיבה, מאמר זה נכתב בלשון זכר אך יש לראותו כמכוון גם אלייך.

 

 

 

המידע המשפטי המוגש נערך ע"י עו"ד אלי מור ומהווה מידע כללי בלבד. השימוש במידע אינו מהווה תחליף לקבלת חוות דעת ו/או ייעוץ משפטי. מור ושות' - משרד עו"ד ונוטריון ו/או מי מטעמם אינם אחראים בצורה כלשהי, ישירה או עקיפה לתוצאות הנובעות משימוש הקוראים במידע המשפטי הניתן באתר האינטרנט  

                     מור ושות' - משרד עו"ד ונוטריון  טל' 03-6959990

 

 

 

לקביעת פגישה: 03-6959990

תחומי עיסוק המשרד